Ścisła kooperacja architekta z konstruktorem i projektantami instalacji jest kluczem do dobrej realizacji inwestycji. Jesteśmy otwarci na współpracę przy różnego rodzaju projektach oraz elastyczni przy negocjowaniu ceny. Posiadamy pełne uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami w branży instalacji sanitarnych ale również odpowiednią wiedzę i doświadczenie, którą potwierdza długoletnia działalność na rynku oraz wiele wykonanych projektów.

Niezawodna współpraca przy projektowaniu

Dla nietypowych projektów chętnie przygotujemy propozycję wyceny a dla typowych takich jak projekty wewnętrznej instalacji gazowej, do pozwolenia na budowę, proponujemy gotowe rozwiązanie.

Przykładowy projekt

Projekty, które opracowujemy są najwyższej jakości i dlatego chętnie je prezentujemy. Szczególną uwagę warto zwrócić na część rysunkową, strony 38 do 50, w której pokazaliśmy wszystkie najważniejsze informacje o zaprojektowanych instalacjach.

Zobacz projekt

Jeżeli jesteś architektem i chcesz otrzymać nasz cennik, w postaci kalkulatora cen za projekty, to zapraszamy do wypełnienia formularza.

Nazwa reprezentowanego biura architektonicznego:

* - pola obowiązkowe