Domy jednorodzinne

Kalkulator wykonania w PDF

Kalkulator cen wykonania instalacji w domach jednorodzinnych

Rozpiętość cen za wykonanie instalacji w budynkach mieszkalnych jest na rynku duża. Rozumiemy, że oczekiwaniem naszych klientów jest to, żeby wiedzieć z góry „na czym się stoi”. To dotyczy również, a może przede wszystkim, ceny za usługę. Ponieważ jesteśmy dumni z naszych instalacji i nie mamy niczego do ukrycia, udostępniliśmy nasze ceny, w postaci wygodnego pliku PDF.

Obsługa naszego kalkulatora jest niezwykle prosta. Po otwarciu pliku PDF, który wysyłamy na wskazany adres email, jest możliwość wyboru rodzaju instalacji oraz zdefiniowania wielkości budynku. W efekcie, otrzymujemy informację o oczekiwanej cenie za wykonanie instalacji, która obejmuje zarówno materiał jak i robociznę.

Na dalszych stronach naszego kalkulatora, umieściliśmy informację opisujące najwyższy standard w jakim wykonujemy instalację. Zaznaczyliśmy wśród nich, na niebiesko, aktywne linki które, zaprezentują dodatkowe informacje na temat danego rozwiązania.

Niezawodne instalacje

Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby informacje udostępnione w kalkulatorze były maksymalnie precyzyjne i aktualne. Naszym celem było to, żeby zaprezentować w nim szerokie spektrum rozwiązań. Format PDF ma jednak swoje ograniczenia, dlatego nawet najlepszy kalkulator, nie zastąpi indywidualnej wyceny. Możemy wtedy zaprezentować rozwiązania wybrane z szerokiego wachlarza naszych możliwości. Prosimy zatem, by traktować nasz kalkulator informacyjnie, a po precyzyjną wycenę zapraszamy do nas.

Poniżej znajduje się formularz dla osób, które chciały by otrzymać cennik wykonania naszych instalacji w PDF. Prosimy o wypełnienie wszystkich pól oznaczonych *.

    Gdzie znajduje się Pani/Pana budynek i na jakim jest etapie wykonywania*

    Naszą dewizą jest to, że projektujemy i wykonujemy Niezawodne Instalacje.