Wentylacja, klimatyzacja, ogrzewanie - projektowanie, wykonanie i opieka nad całością instalacji w Twoim domu

Działamy w obszarze instalacji grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Naszą domeną jest projektowanie i wykonywanie instalacji, a następnie zapewnienie ich użytkownikom stałej obsługi serwisowej. Najbardziej lubimy pracę nad budynkiem od początku do końca. Od projektu, przez wykonanie aż po serwisy i opiekę gwarancyjną. Mamy odpowiedzi na trudne pytania i wypracowaliśmy unikalne rozwiązania problemów, z którymi zmaga się wiele domów jednorodzinnych.

Inwestorzy, deweloperzy, czy osoby indywidualne — kim są klienci INSTALPOLu?

Jeśli szukasz głównego wykonawcy, firma INSTALPOL może być odpowiedzią. W naszym zespole znajdują się projektanci, instalatorzy i kierownicy budowy. Nie zajmujemy się pojedynczymi instalacjami, dostarczamy całościowej usługi. Współpracując ze specjalistami w branży instalacyjnej, możesz się spodziewać nie tylko projektu i wykonania, ale aktywnego wsparcia w dobieraniu najlepszych rozwiązań.

Standard wykonania instalacji INSTALPOL

Producenci, których urządzenia najczęściej wykorzystujemy, to:
Ogrzewania podłogowe i wodkan Giacomini. Dla klientów, którzy zdecydują się na wykonanie całości instalacji w technologi Giacomini w INSTALPOLu czeka aż 15 lat gwarancji!

Klimatyzacje LG. Wybieramy spośród szerokiej gamy jednostek klimatyzacji tą najbardziej pasującą do potrzeb użytkowników budynku.

Rekuperatory SystemAir o najwyższych parametrach technicznych. Ciche działanie wentylacji gwarantują elementy tłumiące Inno Jeven.

Kotły gazowe Brötje. Urządzenia kotłowni są u nas objęte długą, 5-letnią gwarancją.

Oczywiście nie są to jedyni producenci, na których urządzeniach pracujemy. Więcej informacji, jakie rozwiązania sugerujemy i dlaczego, można znaleźć w cenniku.

Cennik wykonania instalacji wewnętrznych w budynku — kalkulator PDF

Kalkulator cen wykonania instalacji w domach jednorodzinnych

Rozpiętość cen za wykonanie instalacji w budynkach mieszkalnych jest na rynku duża. Rozumiemy, że oczekiwaniem naszych klientów jest to, żeby wiedzieć z góry „na czym się stoi”. To dotyczy również, a może przede wszystkim, ceny za usługę. Ponieważ jesteśmy dumni z naszych instalacji i nie mamy niczego do ukrycia, udostępniliśmy nasze ceny, w postaci wygodnego pliku PDF.

Obsługa naszego kalkulatora jest niezwykle prosta. Po otwarciu pliku PDF, który wysyłamy na wskazany adres e-mail, jest możliwość wyboru rodzaju instalacji oraz zdefiniowania wielkości budynku. W efekcie otrzymujemy informację o oczekiwanej cenie za wykonanie instalacji, która obejmuje zarówno materiał jak i robociznę.

Na dalszych stronach naszego kalkulatora, umieściliśmy informację opisujące najwyższy standard, w jakim wykonujemy instalację. Zaznaczyliśmy wśród nich, na niebiesko, aktywne linki które, zaprezentują dodatkowe informacje na temat danego rozwiązania.

Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby informacje udostępnione w kalkulatorze były maksymalnie precyzyjne i aktualne. Naszym celem było to, żeby zaprezentować w nim szerokie spektrum rozwiązań. Format PDF ma jednak swoje ograniczenia, dlatego nawet najlepszy kalkulator, nie zastąpi indywidualnej wyceny. Możemy wtedy zaprezentować rozwiązania wybrane z szerokiego wachlarza naszych możliwości. Prosimy zatem, by traktować nasz kalkulator informacyjnie, a po precyzyjną wycenę zapraszamy do nas.

Poniżej znajduje się formularz dla osób, które chciałyby otrzymać cennik wykonania naszych instalacji w PDF. Prosimy o wypełnienie wszystkich pól oznaczonych *.

    Gdzie znajduje się Pani/Pana budynek i na jakim jest etapie wykonywania*

    Projektowanie i wykonywanie niezawodnych instalacji wewnętrznych to nasza specjalność

    Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami

    +48 604 507 547info@instalpol.com.pl