Czego możesz się spodziewać po współpracy z firmą INSTALPOL?

instalacje szyte na miarę. Rozwiązania dobieramy indywidualnie do potrzeb budynku i klienta. Sami testujemy, projektujemy i wykonujemy instalacje, aby zawsze osiągnąć oczekiwany wynik. Ponadto edukujemy jak z instalacji korzystać i dostarczamy potrzebne do tego narzędzia.

interesują nas zadania specjalne. Jako firma o ponad trzech dekadach doświadczenia, odkryliśmy, że trudności i instalacyjne wyzwania, to obszary, które dają nam najwięcej satysfakcji. Nie boimy się budynków specyficznych, bo mamy zespół, który wie jak sobie z nimi poradzić

niezawodności techniczna i wysoka jakość wykonania. Wybierając najlepsze rozwiązanie do budynku chcemy mieć pewność, że nie zawiedzie  ono klienta. Dlatego dobierając urządzenia i systemy, korzystamy z tych, za których niezawodność chcemy ręczyć, dodatkowo zabezpieczając klienta długim okresem gwarancji. 

funkcjonalność i estetyka wykonania. Cenimy sobie porządek i klarowność, zarówno w ustaleniach, jak i na budowie. Zawsze staramy się, aby nie tylko instalacje spełniały oczekiwania, ale też współpraca z nami – od projektanta do serwisanta. 

Niezawodny standard instalacji INSTALPOL

Choć rozwiązania dobieramy indywidualnie dla każdego klienta, to przez lata wykonywania instalacji, zgromadziliśmy doświadczenie potrzebne do stworzenia standardu wyselekcjonowanych przez nas rozwiązań do wewnętrznych instalacji. Wiemy nie tylko który rekuperator sprawdzi się najlepiej w jakim typie budynku, ale też jakie nawiewniki wyglądają najlepiej, jakie uszczelki gwarantują najwyższą szczelność instalacji, jaki panel sterowania jest najwygodniejszy.  Każdy, nawet najmniejszy element, pracuje na komfort przebywania w budynku.

Kalkulator wykonywania instalacji wewnętrznych

Więcej o sugerowanych przez nas rozwiązaniach można przeczytać w naszym kalkulatorze, Zawarliśmy w nim opis tego, w jaki sposób wykonujemy nasze instalacje. W ten sposób można zapoznać się ze szczegółami, w podziale na każdą instalację z osobna. Jako uzupełnienie, dodaliśmy praktyczne linki do dalszych informacji oraz zdjęć ilustrujących najwyższy standard wykonywanych przez nas instalacji. Korzystając z niego można zapoznać się z  przybliżoną wyceną konkretnych instalacji, w budynku mieszkalnym o określonej wielkości. Jeśli szukasz informacji o wycenie do budynku innego typu, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.