Dla Architekta ścisła współpraca z Projektantami instalacji jest kluczem do dobrego projektu, a dalej do udanej realizacji inwestycji. Jesteśmy otwarci na współdziałanie przy różnego rodzaju projektach. Szczególnie interesują nas projekty, które możemy następnie kontynuować, proponując inwestorowi nasze wykonawstwo. Posiadamy pełne uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami w branży instalacji sanitarnych. Mamy również odpowiednią wiedzę i doświadczenie, którą potwierdza długoletnia działalność na rynku oraz wiele wykonanych projektów.

Niezawodna współpraca

Dla większych i nietypowych projektów przygotowujemy indywidualne wyceny. Dla projektów o mniejszym stopniu skomplikowania, takich jak instalacje wewnętrzne do pozwolenia na budowę, w niewielkich obiektach, proponujemy gotowe rozwiązanie. Jest nim cennik z postaci aktywnego pliku PDF. Wystarczy wybrać w nim rodzaj projektu, jego wielkość oraz interesujące instalacje, aby sprawdzić wycenę.

  • Kalkulator-cennik projektów instalacji w budynkach jednorodzinnych
  • Kalkulator-cennik projektów instalacji w budynkach użytkowych

Przykładowy projekt

Projekty, które opracowujemy, są najwyższej jakości i dlatego chętnie je prezentujemy. Szczególną uwagę warto zwrócić na część rysunkową, strony 38 do 50, w której pokazaliśmy wszystkie najważniejsze informacje o zaprojektowanych instalacjach.

Zobacz projekt

Jeżeli jesteś architektem i chciał być otrzymać nasze cenniki, w postaci kalkulatorów cen za projekty (aktywny plik PDF), to prosimy o wypełnienie formularza.

    Nazwa reprezentowanego biura architektonicznego:

    * - pola obowiązkowe

    Współpraca z projektantami branż może być prosta!