Projekt i wykonanie instalacji wewnętrznych w obiekcie użytkowym

Działamy w obszarze instalacji grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Naszą domeną jest projektowanie i wykonywanie instalacji, a następnie zapewnienie ich użytkownikom stałej obsługi serwisowej.

Typy obiektów użytkowych, które najczęściej obsługujemy:

Najczęściej wykonywane przez nas obiekty użytkowe to:

obiekty przemysłowe
budynki usługowe
przestrzenie biurowe

Wykonując instalacje, mieliśmy przyjemność współpracować miedzyinnymi z: Bud-Tor, Kosbud, Davis Fabrics, Hotel Klimczok, Aqua, Ambra, JJA Progress, Thermodom, Zrembud, Szpital Psychiatryczny Andrychów, Wyższe Seminarium Duchownym w Katowicach oraz w Krakowie i wielu innych.

Jakie instalacje wykonujemy w dużych budynkach i obiektach użytkowych?

Wentylacja
Stosujemy centrale wentylacyjne i rekuperatory o najwyższych parametrach technicznych — urządzenia firmy SystemAir np. serii Topvex TR. Aby zagwarantować ciche działanie instalacji, korzystamy z tłumików akustycznych Sibol firmy Alnor. Regulację przepływów powietrza wykonujemy na przepustnicach soczewkowych np. Iris.

Kotłownia gazowa
Projektujemy i wykonujemy kotłownie z wiszącymi kotłami Brotje WGB oraz stojącymi podgrzewaczem do ciepłej wody, oraz grupami pompowymi z mieszaczami. Dla obiektów o większym zapotrzebowaniu na ciepło mamy rozwiązania z stojącymi kotłami Brotje SGB, które dodatkowo możemy łączyć w kaskadę (kilka współpracujących ze sobą urządzeń włączonych do jednego sytemu grzewczego).

Gaz
Instalację gazową doprowadzamy do odbiorników umieszczonych w budynku przy pomocy przewodów z rur stalowych łączonych przez spawanie. Takie rozwiązanie w połączeniu z systemem protekcji gazu np. Gazex zapewnia najwyższe bezpieczeństwo użytkowania. 

Klimatyzacja
Chłodzimy pomieszczenia stosując urządzenia LG systemu split lub multi, wybierając z gamy jednostek wewnętrznych ściennych, sufitowych bądź kanałowych. W dużych obiektach stosujemy również systemy LG VRF, które dają międzyinnymi możliwość indywidualnego rozliczania energii w poszczególnych biurach.

Ogrzewanie podłogowe
Ogrzewanie podłogowe w pełnym systemie rozdzielaczowym — Giacomini. Opcjonalnie wykonujemy także instalacje wodkan oraz styropiany i posadzki po ogrzewaniu podłogowym.

Specjalizujemy się w komforcie

Jeśli nie znalazłeś tutaj tego, co Cię interesuje, napisz do nas. Na stronie znajdziesz najczęściej wykonywane przez nas instalacje i budynki, ale nasze możliwości są znacznie większe.


Poniżej znajduje się formularz dla osób, które chciałyby otrzymać cennik wykonania naszych instalacji w PDF.

    Interesuje mnie:

    Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami

    +48 604 507 547