Projektowanie i wykonywanie instalacji w budynkach

Działamy w branży budowlanej, w obszarze instalacji grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w różnego rodzaju budynkach. Naszą domeną jest projektowanie i wykonywanie instalacji, a następnie zapewnienie ich użytkownikom stałej obsługi serwisowej. Wykonując instalacje, mieliśmy przyjemność współpracować miedzy innymi z: Bud-Tor, Kosbud, Davis Fabrics, Hotel Klimczok, Aqua, Ambra, JJA ProgressThermodomZrembud, Szpital Psychiatryczny Andrychów, Wyższe Seminarium Duchownym w Katowicach oraz w Krakowie i wieloma innymi…

Na czym korzystają nasi Klienci?

Specjalizujemy się w zadaniach trudnych, a szczególnie lubimy te, wymagające indywidualnego, inżynierskiego podejścia. To znaczy, że nie boimy się wyzwań, a za cel postawiliśmy sobie prawdziwą korzyść dla naszego Klienta. Właśnie tak! Dopiero wtedy czujemy satysfakcję, kiedy instalacja rozwiązała problem naszego Klienta, a do tego zrobiła to w najkorzystniejszy możliwie sposób.

Nasze podejście zakłada radykalną przejrzystość danych, na których Klienci opierają swój wybór. Rozwiązania, które zaproponujemy, będą korzystne nie tylko na etapie zakupu instalacji, ale także wtedy, gdy weźmiemy pod uwagę łączny koszty energii i obsługi, w długim okresie – na przykład przez 15 lat.

Obiekty, w których najczęściej wykonujemy instalacje:


Specjalizujemy się w komforcie

Jeśli nie znalazłeś tutaj tego, co Cię interesuje, napisz do nas. Na stronie znajdziesz najczęściej wykonywane przez nas instalacje i budynki, ale nasze możliwości są znacznie większe.

Dekady doświadczenia!

Działamy na rynku, od wielu lat. Przez ten czas skumulowaliśmy olbrzymie doświadczenie i zebraliśmy fantastyczny zespół, który jest w stanie poradzić sobie z różnymi wyzwaniami. To, co zdecydowanie nas wyróżnia, to chęć rozwiązywania problemów w inżynieryjnie optymalny sposób.

Lubimy również dzielić się posiadaną wiedzą. Dlatego publikujemy sporą jej część na firmowym FaceBooku, a najistotniejsze podpowiedzi umieszczamy na bieżąco w dziale FAQ – często zadawane pytania.