Śmieci w kuchni, toaleta, czy miejsca, w których przechowywana jest duża ilość rzeczy, często mają specyficzny zapach. Oczywiście można stawiać patyczki zapachowe, odświeżacze i świeczki, ale to jedynie maskuje problem. Czy jest na to inne rozwiązanie niż otwarte okna, czy chemiczne neutralizatory?

Eliminacja zapachów w domu za pomocą przemyślanego wywiewu

W łazience, aby zapanować nad toaletowymi zapachami, przewidujemy wentylację wywiewną o dużej wydajności. Dodatkowy wywiew w kuchni umieszczamy za koszem na odpadki co zapobiega rozprzestrzenianiu się woni śmieci po domu. Aby nie tylko dom, ale też ciuchy miały świeży i przyjemny zapach, sugerujemy umieszczenie kratki także w garderobie. Zapobiega to nieprzyjemnym zapachom w całym domu. Myśląc o naturalnej eliminacji zapachów w domu już na etapie projektowania instalacji, oszczędzamy klientowi późniejszych zmagań (i wydatków na odświeżacze).

Dlaczego wywiewy w miejscach o intensywnym zapachu?

Przez lata doświadczenia wypracowaliśmy w firmie INSTALPOL rozwiązania dostosowane do potrzeb naszych klientów. Pozbywanie się zapachów w miejscu ich powstawania pozwala zapobiec ich rozprzestrzenianiu po reszcie domu, bez wietrzenia całego pomieszczenia za każdym razem gdy wyrzuca się resztki z obiadu i bez korzystania z duszących sprejów wyłącznie maskujących brzydkie zapachy. Naszym zadaniem jest przedstawienie takich korzystnych, prostych rozwiązań, już na etapie projektu domu, aby rozwiązywać problemy klienta zanim jeszcze się pojawią. Dowiedz się więcej o naszych niezawodnych instalacjach:

naturalne chłodzenie spiżarni
rekuperator i rura hydrofobowa w pralni
nawiewniki szczelinowe